Increase size
Reset to Default
Decrease size
česky english
Ottendorf 2018 Tisk

Přátelské utkání
ACO Ottendorf-Okrilla – TJ Boheminas Praha – TJ Sokol Brandýs nad Labem

  V sobotu 21. 4. se uskutečnilo další přátelské utkání českých oddílů akrobatické gymnastiky s německým oddílem ACO Ottendorf-Okrilla. Vedle 16 zástupců z našeho oddílu TJ Bohemians Praha se do našeho spřáteleného oddílu nedaleko Drážďan poprvé vypravil I druhý český oddíl TJ Sokol Brandýs nad Labem.

 

  Stejně jako před dvěma lety předvedli všichni závodníci dvě sestavy, jejichž výsledek se sčítal pro vyhodnocení celkového pořadí. Závod byl rozdělen do dvou výkonnostních kategorií, ve kterých byly všechny páry i trojice hodnoceny dohromady.

  Pro naše jediné zástupce v žákovské kategorii, dívčí pár Terezu Berneiterovou a Dianu Didenko, bylo toto utkání jejich úplnou závodní premiérou.  První sestava (20,550 bodů) se děvčatům podařila, ve druhé sestavě (17,875 bodů) bohužel dvakrát spadla. S celkovou známkou 38,425 bodů uzavřely desetičlenné startovní pole této kategorie.

  Nejlepšími našimi závodnicemi ve spojené kategorii Age Group/Youth byla dívčí trojice Alexandra Yuditskaya, Radka Davídková a Lada Hamříková, které obsadily celkové třetí místo se součtem bodů 48,525.

  S minimálním odstupem se za bronzovou trojicí umístily naše dva páry. Na čtvrtém místě mužský pár Tomáš Hrubý a Michal Frank, kteří získali celkem 48,200 bodů. Na pátém místě dívčí pár Tereza Češpivová a Adéla Davídková, které předvedly v závodě novou sestavu, za níž dostaly v součtu obou vystoupení 48,025 bodů. Na sedmé místo se propadlo ženský pár Michaela Šabatová a Viktorie Zadáková, které měly v obou sestavách srážku za nevýdrž v závěrečném statickém prvku. Konečný součet tedy dělal 47,725 bodů. Osmou příčku pak obsadil pár Emma Staňková a Nicole Maříková s 47,300 body. Naše druhá, méně zkušená, dívčí trojice - Šárka Nováková, Anastacia Šabatová a Marijana Wünschová skočila na desátém místě s celkovým součtem bodů 46,675.

  Závod v Ottendorfu se jako vždy nesl v přátelském duchu a pro všechny zúčastněné byl především přípravou na větší závod v polské Swidnici, který se bude konat následující víkend 27. – 29. 5.

 

Hot info:

FACEBOOK

 

Z fotogalerie: